Vyberte stránku

MANIFEST MAKE HAPPY

Z dárkového balení děláme vyznání.

Věříme v jedinečnost každého z nás.

Naším cílem je nabourat běžné představy o dárkovém balení a do konce roku 2017 předat osobní vyznání jednomu milionu obdarovaných.

Buďte odvážní a kreativní a dejte spolu s námi svým nejbližším najevo, že víte, v čem jsou jedineční právě oni.

Jmenuji se Martina Habová a MAKE HAPPY je mým srdcovým projektem. Nelíbí se mi uniformita dárkových balicích papírů a nic neříkající motivy. Vše je bez emocí, neosobní, vytvořené pro univerzálního člověka. Dárkové balení se nedotkne srdcí. Je pouhým obalem, který je nutné co nejrychleji překonat. Každý se těší až na to uvnitř. Zeptala jsem se sama sebe:

Co kdyby

to krásné začínalo už ve chvíli, kdy obdarovaný drží dárek v rukou, aniž tuší, co se v něm skrývá?

Co kdyby

se už tím, jak a v čem je ten dárek zabalen, dal vyslat osobní vzkaz nebo vyznání?

Co kdyby

dárek uvnitř už nebyl tak důležitý, protože vše podstatné již bylo řečeno?
Cítíte to stejně? Přidejte se k nám a podpořte naši myšlenku.

Během rodičovské dovolené jsem zjistila, jak skvělé je být mámou a pečovat o manžela, dcerku a domácnost, ale také jsem pochopila, že potřebuji ve svém životě další aktivitu. Něco, co by mě rozvíjelo a zároveň naplňovalo. A protože, když si něco opravdově přejeme, splní se nám to – otevřela se přede mnou velmi brzy má další životní cesta. Stalo se to začátkem září 2014. Usínala jsem a přemýšlela nad tím, co daruji mamce k narozeninám. Napadlo mne koupit jí ke kosmetice ještě orchidej. Aby bylo obdarování maličko napínavé a v mamce vzbudilo zvědavost, rozhodla jsem se zabalit květinu do dárkového papíru. Když jsem uvažovala nad tím, jak by měl ten papír vypadat, aby se mamce líbil, představila jsem si na něm fotky své dcery, její vnučky, a ještě nějaký milý vzkaz napsaný hned vedle. Aha! Dárkový balicí papír s vyznáním či příběhem  –  s vlastními obrázky, kresbami či vzkazy… Moc mě to nadchlo. Od té chvíle jsem myšlenku o MAKE HAPPY již nepustila z hlavy.

Přemýšlela jsem, jak bych si takový papír vyrobila. Nadáním na ruční práce neoplývám, kreslit také příliš neumím…tudíž ručně by to nešlo. Jedinou možností tedy bylo navrhnout si ho s použitím fotek nebo již hotových obrázků na počítači a nechat si ho vytisknout. „Možná někde na internetu najdu firmu, která tuhle službu nabízí“, problesklo mi hlavou. Zjistila jsem, že si můžete navrhnout kalendář, tričko, hrneček, ale dárkový papír? A za rozumné peníze? Nula bodů. Měla jsem tedy 2 možnosti – odložit myšlenku na originální balicí papír stranou anebo si takový jedinečný dárkový balicí papír za přiměřenou cenu sama vytvořit. Rozhodla jsem se pro druhou možnost. Nakonec se mi to povedlo. Mohlo by to znít jako suché konstatování, ale v těch 5 slovech je zabalena hrdost a radost z vydařené práce. Stvořila jsem MAke HAppy.
Já jsem MAKE HAPPY.

Byla jsem to já, kdo šel neustále vpřed za realizací svého snu a nevzdával to. Bez práce a pomoci důležitých lidí by se mi to ale stěží povedlo. Děkuji panu programátorovi Janovi, bez kterého by se moje představa nezhmotnila do úžasného Návrháře. Moc si cením práce webové designérky Lucie, bez které by nevzniklo MAKE HAPPY ve své plné kráse a vy byste si tyto řádky nečetli. Zdůvěřila se mi, že jejím dětským snem bylo navrhovat potisky na dárkové balicí papíry. To byl i hlavní důvod, proč se rozhodla mi pomoci ze svízelné situace, kdy jsem měla hotový Návrhář, ale neměla jsem webové stránky, ani nikoho, kdo by mi jich vytvořil. Se slovy kouzlí copywriterka Michaela. Svůj hlas mi propůjčila má spřízněná duše Renatka. Radou a zkušeností mi nesmírně pomohli mentoři v kurzu Řídím svůj projekt od neziskové organizace Spiralis. Vnímám to tak, že každý člověk na mé cestě dal MAKE HAPPY kus sebe. A jsem za to neskutečně vděčná. Velice si jejich přispění vážím. Největší kus vděku si ale zaslouží můj manžel. Za to, že mi věřil, pomáhal a hlídal dcerku, když jsem potřebovala odejít na schůzku. A za obrovskou psychickou podporu pokaždé, když jsem si ve slepé uličce narazila nos.

aMAHA vision s.r.o.

Webové stránky provozuje společnost: aMAHA vision s.r.o.

IČO: 03841031 │ DIČ: CZ03841031 │ Jsme plátci DPH.

Sídlo provozovny:

Lipovská 436/8 │ 155 21 Praha – Zličín

+420 720 363 481
objednavky@makehappy.cz

Pin It on Pinterest

Share This