Už víte, jakou moc mají vaše myšlenky. Jste si vědoma toho, že jste právě taková, na co každý den myslíte. Chápete, že pokud se chcete posunout vpřed, je zcela zásadní mít své myšlenky pod kontrolou. Chcete pracovat se sebou, svým životem, svými sny a cíly.

Chcete tvořit svůj svět.

Nelehká cesta

Nejenže ta práce se svým vnitřním světem je sama o sobě velikou výzvou, protože se vám do cesty staví vaše strachy a přirozený odpor ke změnám, odrazovat vás může i vaše okolí otázkami: “Proč to děláš?” , “ Tohle ti nestačí?” ,“Vždyť sis nežila špatně..” , “Takhle ale žijí všichni, tak proč žít jinak?”.  Tyto často dobře míněné otázky způsobí, že znejistíte. Začnete váhat.

CHYBÍ PODPORA

Zastavíte se. Je to ten okamžik. Ta CHVÍLE, kdy se ukáže pravda. Jak moc toužíte žít ten přenádherný život svých snů? Moc by vám pomohla podpora od rodiny, známých, kamarádek. Ale té se vám často nedostává buď vůbec anebo jen v omezené míře. A tak jste tam, na té nelehké cestě každá sama za sebe. Máte strach. Cítíte se opuštěné a nepochopené.

DESÍTKY ÚKOLŮ

A co více, nežijete ve vakuu. Kromě toho, že jste ženy, které chtějí tvořit svůj svět, jste i partnerky, matky, manželky, zaměstnankyně, kuchařky, uklízečky, vychovatelky, nákupčí, organizátorky….a denně na vás čekají desítky úkolů.

Tak jak ještě myslet i na to, že potřebujete kontrolovat své myšlenky, když musíte udělat to a to a dalších 1000 věcí?! Je to tak namáhavé!

POTŘEBUJETE POMOCNOU RUKU

Potřebujete mít každý den na očích ty správné myšlenky. V běhu všedního dne se vaše pozornost zaměří na vše možné a vaše myšlenky rozpustile řádí.  Karty “ TVOŘÍM SVŮJ SVĚT” navedou jemně vaši pozornost zase tím žádoucím směrem. Znovu a znovu. Protože se na ně budete denně několikrát dívat.

Proč karty vznikly

Vytvořila jsem je, aby i další ženy mohly mít své myšlenky pod kontrolou. Aby každé normální ženě jako jsem já pomohly při osobním růstu. Chtěla jsem na sobě pracovat, naučit se kontrolovat své myšlenky. Při dvou malých dětech, manželovi, vlastním projektu a domácnosti jsem se také potýkala s tím, jak se denně soustředit na ty správné myšlenky. Vydržela jsem si to uvědomovat možná pár dní a pak to zase zakryl nános všedních starostí.

Vytvořila jsem si tedy pomocníka – 12 karet s obrázky z autorské tvorby Andrei Gabrišové. Promlouvají na mně sic laskavým, přesto rozhodným tónem a probouzejí ve mne odvahu, sílu, vytrvalost a víru ve vlastní schopnosti.

Mám je neustále na očích, takže každý den alespoň nějakou chvíli myslím na to, na co myslet chci. Mezitím se mi myšlenky samozřejmě toulají po všech luzích a hájích stejně jako vám. Díky kartám se mi ale opakovaně daří vracet je tam, kam potřebuji.

Proč si máte koupit exkluzivní karty Tvořím svůj svět

  • budete mít svého vlastního pomocníka v osobním růstu stále po ruce

  • budete díky nim zaměřovat svou pozornost na ty oblasti, které jsou pro vás dnes klíčové

  • každý den vám připomínají vaši hodnotu a lásku k sobě samé

  • vaše odhodlání mít v životě více čehokoliv nezapadne pod nánosem běžných povinností

  • jsou vaší tankovací stanicí pro víru a odhodlání jít dále za svým snem

  • jsou vaší nevyčerpatelnou zásobou podpory

  • společně s kartami získáte i další bonusy

Společně s kartami “Tvořím svůj svět” dostanete také:

  • 6 týdenní emailový seriál o tom, jak s kartami dále pracuji já a jak mohou ještě více pomoci i vám

  • 8 afirmačních kartiček (10 x 12,5 cm) – do peněženky, diáře, na zrcadlo

Jak s kartami Tvořím svůj svět pracovat?

Vyberete si oblasti, ve kterých se chcete zlepšit, které chcete posilňovat, na které se chcete zaměřit. Tyto karty si doma vystavíte na viditelné místo. Je potřeba, abyste kartu měly neustále na očích, abyste si během dne i 10krát připomněly, že chcete například vyjadřovat svou vděčnost. Pokud chodíte do zaměstnání, je vhodné si jednu-dvě karty vystavit i na pracovním stole. V zaměstnání totiž strávíme značnou část dne. Z každé nové věci se po čase stane věc samozřejmá, proto je dobré třeba po měsíci karty obměnit nebo přemístit na jiné místo.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Závazně objednávám 12 motivačních karet „Tvořím svůj svět“ za 1 199 Kč

14 + 15 =

Komunikace s Martinou byla velmi svižná a vstřícná. Trpělivě vysvětlila všechny moje otázky a tohoto lidského, přátelského přístupu si v dnešní uspěchané době velmi cením a dekuji za něj. Doporučuji ženám, které hledají inspirativní dárek pro někoho blízkého anebo chtějí udělat radost samy sobě.
 
Katerina Piliarik, Praha
Motivační karty, jsou v podstatě moudrosti, které se podílejí na růstu naší osobnosti. Každý den řešíme situace, které vnímají i naše děti. A my je díky pomoci těchto karet můžeme učit zvládat situace,emoce,vztek, učit se sebereflexi a pomáhat pochopit lidské hodnoty.Učíme se celý život a tyto karty mi pomáhají zvládat životní situace s větší důvěrou.
 
Anna Pružinová, Praha

 

aMAHA vision s.r.o.

Webové stránky provozuje společnost: aMAHA vision s.r.o.

IČO: 03841031 │ DIČ: CZ03841031 │ Jsme plátci DPH.

Sídlo provozovny:

Lipovská 436/8 │ 155 21 Praha – Zličín

+420 720 363 481
objednavky@makehappy.cz

Pin It on Pinterest

Share This